Autopožičovňa Bratislava vyrieši vaše problémy s cestovaním

Autopožičovňa Bratislava a ponuka jej sužieb
Autopožičovňa

Potrebujete sa prepraviť na letisko? Prípadne by ste radi absolvovali výlet, ktorý si však vyžaduje veľa prestupov, ak použijete železničnú prepravu a autobusom to tiež nie je ono? Radi by ste počas výletu zastavili na zaujímavom mieste, v blízkosti však nie je autobusová zastávka? Najväčšie pohodlie počas cestovania nám poskytuje prepravovanie autom. Môžete pohodlne zastaviť, kde len chcete, nemusíte sa prispôsobovať, nie ste obmedzení časovo na príchody vlakov, či autobusov, ste jednoducho pánom svojho času. Nie každý si môže dovoliť vlastniť automobil, navyše byť majiteľom auta prináša aj isté nevýhody. Sú to najmä vysoké náklady na jeho prevádzku, vo forme havarijného a zákonného poistenia, nutnosť  servisných prehliadok, či opráv v prípade porúch. Nemusíte si kvôli príležitostným výletom kupovať automobil, stačí si ho prenajať v autopožičovňa Bratislava.

Pohodlný prenájom auta

Bezproblémové cestovanie a autopožičovňa Bratislava idú ruka v ruke
Pohodlie cestovania s autopožičovňou Bratislava

V prípade, že ste ešte nikdy nevyužili služby autopožičovne Bratislava a máte obavy, ako to bude prebiehať, vedzte, že nie je nič jednoduchšie. Stačí vybrať si niektorú zo spoľahlivých a cenovo výhodných autopožičovní v Bratislave, ktorá disponuje takými modelmi áut, ktoré vám budú vyhovovať. Ak si vyberiete váš obľúbený typ automobilu, stačí vyplniť online formulár dostupný na internete, kde si zvolíte dátum vypožičania auta a dĺžku prenájmu. Ak vám tento spôsob nevyhovuje, môžete si auto zarezervovať aj telefonicky, prípadne e-mailom. Dôležité je, aby autopožičovňa Bratislava ponúkala pre vás výhodné služby, aby auto, ktoré si zapožičiate bolo v 100% technickom stave. Každá z autopožičovní v Bratislave by mala garantovať, že u prenajímaných áut sú pravidelne vykonávané servisné prehliadky, kontroly a opravy. Zároveň by mala zabezpečiť prípadnú likvidáciu škôd a poistných udalostí. Vozidlo zároveň musí byť vybavené povinným zmluvným poistením za škody spôsobené prevádzkou a havarijným poistením pre prípad havárie, odcudzenia, či živelnej udalosti.

Aké sú povinnosti nájomcu?

Pred rezerváciou auta v niektorej z autopožičovni bratislava sa dôkladne oboznámte s podmienkami prenájmu, aby ste neskôr neboli prekvapený. Vyhnete sa tak možným problémom, či nedorozumeniam, ktoré by mohli nastať, v prípade vašej nevedomosti. Dôležité je automobil vrátiť v dohodnutom čase a na dohodnutom mieste a dbať na to, aby počas prenájmu nevznikla žiadna škoda. V prípade vzniku škody, či poruchy máte povinnosť okamžite oznámiť uvedený stav prenajímateľovi. Kvalitnú a spoľahlivú autopožičovňu v Bratislave s výhodnými podmienkami prenájmu, navyše  za seriózne ceny nájdete na stránke https://www.readycar.sk